> Piabet Bahis Sitesi > Piabet Yeni Giriş Adresi

Piabet Yeni Giriş Adresi

Yeni giriş adresleri ayda bir neredeyse değişmektedir. Bunun nedeni “Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı” yani tib tarafından Türkiye’den girişlerin kapatılmasıdır. Piabet firması Türkiye’deki müşterilerine çok fazla önem verdiği için hemen yeni bir adres açarak CANLI BAHİS VE CASİNO OYUNLARINI oynamanıza imkan sunmaktadır.

PİABET GİRİŞ YAPAMIYORUM!!

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından Türkiye’ye kapatıldığı için giriş yapılmamaktadır. Piabet iletişim sayfasına girerek mail veya sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz veya sitemizin altından piabet yeni adresini öğrenerek sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

PİABET BAHİS SİTESİNİN YENİ ADRESİ

www.piabet108.com

Bu yazı 16.12.2016 Tarihinde Güncellendi..

2 Yorumlar

  1. Sürekli günellenen bir linki var sitenin aslında sabit bir link olsa daha iyi hizmez sunabilir Çünki uzun bir süre girmedikten sonra eski linklere giriş sağladığımızda sürekli girişlerde problem yaşıyoruz. Yinede güncel link olması güzel bir şey sürekli sistemin güncel olduğunu belirtiyor.

  2. sürekli değişen link can sıkıcı ama eski link zaten yeni adrese yönlendiriyor direkt adamlar sırayla gidiyor işte 108 olmadı 109 dene yine olmadı 110 😀

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir